Dochód pasywny

to dochód bez stałego angażowania własnej pracy.


Jeśli chcesz wejść do świata kryptowalut, ale obawiasz się inwestować
swoich pieniędzy, lub zwyczajnie szukasz sposobu na dodatkowy dochód,
tutaj z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

W świecie kryptowalut rozdawanie darmowych monet nie jest niczym niezwykłym.
Bardzo wiele nowych projektów kryptowalutowych stosuje taką metodę promocji. Są jednak także inne sposoby na otrzymanie darmowych krypto.

Korzystanie z tego typu promocji jest świetną metodą na dodatkowy dochód, ale świetnie nadaje się także do zbudowania swojego pierwszego portfela z kryptowalutami, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Na ten moment rozróżnić można 3 główne metody na zdobywanie darmowych kryptowalut:

  • Airdropy - rozdawanie monet przez deweloperów, zazwyczaj za wykonanie prostych zadań promocyjnych, jak udostępnienie strony itp.
  • Kraniki - strony rozdające drobne ilości monet np. za obejrzenie reklam, które na są na nich umieszczone.
  • Koparki - to rozwiązania w postaci np. przeglądarek internetowych, które wykorzystują nadwyżki mocy obliczeniowej Twojego komputera do tzw. kopania kryptowalut, za co otrzymujesz swoją część zysku.

Niebawem opiszemy tuta najpopularniejsze znane nam metody pasywnego zarabiania, jednak do tego czasu chcemy udostępnić 3 najprostsze i darmowe rozwiązania, dzięki którym możesz już za kilka minut zacząć zbierać swoje pierwsze Bitcoiny i nie tylko.


CryptoTab Browser

Pierwszym rozwiązaniem jest przeglądarka internetowa, która umożliwia "kopanie" Bitcoina na własnym komputerze lub telefonie.

Kopanie kryptowalut, to najprościej mówiąc, udostępnianie swojej mocy obliczeniowej komputera, do zabezpieczania sieci danej kryptowaluty, np. Bitcoin.

Dzięki tej przeglądarce stworzonej na Google Chrome (możesz zaimportować wszystkie zakładki i rozszerzenia), możesz w czasie pracy na komputerze zarabiać Bitcoiny!


GamerHash

To aplikacja do kopania kryptowalut na własnym komputerze, która połączona jest z rozwiązaniami dla graczy.

Podobnie jak w przypadku CryptoTab możliwe jest wykorzystywanie mocy obliczeniowej komputera do zarabiania w Bitcoinach.

Instalując tę aplikację z tej strony otrzymasz prezent powitalny o równowartości 600 Satoshi, który trafi do Ciebie po włączeniu aplikacji. Otrzymasz też dodatkowy miesiąc GamerHash MAX, czyli zarabiasz 100% przez kolejne 60 dni!


Brave Browser

To kolejna przeglądarka internetowa, która cechuje się dużą prywatnością i powiązana jest z własnym tokenem BAT, który otrzymujemy za wyświetlanie się nam przyjaznych dla oka i kompletnie nieprzeszkadzających reklam na karcie głównej.

Brave zyskuje coraz większą popularność wśród internautów, głównie tych zainteresowanych rynkiem kryptowalut.


.