Wygodne metody transakcji

W naszym serwisie oferujemy wiele wygodnych oraz bezpiecznych metod rozliczeń gotówkowych jak i bezgotówkowych.


W zależności od wybranej metody transakcja może zająć od kilku minut do kilku dni oraz zapewnić całkowitą dyskrecję lub konieczność weryfikacji danych.
Prowizja kantoru waha się od 4-5% i jest zależna od wybranej metody transakcji.

Poniżej możesz zapoznać się z dostępnymi w serwisie rozwiązaniami oraz wybrać odpowiednie dla siebie.

Nasz kantor mieszczący się w Poznaniu na ul. Rawickiej znajdziesz także na mapkach dwóch największych stron poświęconych kryptowalutom: Bitcoin.pl oraz Bitcan.pl 

Czy wiesz, że korzystając z naszych usług możesz zdecydować kiedy mamy dokonać transakcji? Jeśli np. wolisz poczekać na korzystniejszy dla Ciebie kurs wybranej kryptowaluty, wystarczy, że dokonując zgłoszenia zaznaczysz opcję “Chcę zasilić konto i poczekać z zakupem na odpowiedni moment”, a my poczekamy aż dasz nam znać w dowolnym dniu, między 9:00 a 21:00, a w ciągu max. 1 godz. zakupimy wybraną przez Ciebie kryptowalutę w odpowiednim dla Ciebie momencie. 

Aktualny kurs możesz sprawdzić na ruchomym pasku poniżej, na giełdzie Kraken (w przypadku BTC, ETH i USDT) lub na giełdzie Binance w przypadku pozostałych kryptowalut.

Pamiętaj jednak, że rynek kryptowalut jest bardzo dynamiczny i w ciągu zaledwie kilku chwil kurs wybranej kryptowaluty może się zmienić nawet od kilku do kilkudziesięciu procent! Miej więc na uwadze, że od momentu zlecenia do sfinalizowania transakcji cena najprawdopodobniej ulegnie niewielkiej zmianie.


Poniżej sprawdzisz aktualny kurs najpopularniejszych kryptowalut w parze do USD na giełdzie Binance oraz Kraken.

Metody zakupu kryptowalut

Jeśli zależy Ci na natychmiastowym zakupie Bitcoina, Ethereum lub Tethera możesz to zrobić w ciągu kilku minut, bezpośrednio na naszej stronie w polu Wymień krypto natychmiast - 24/7

Przy tej metodzie transakcji prowizja jest już wliczona w cenę zakupu, a jednorazowa kwota transakcji to 10 000 zł (do 1000 zł bez weryfikacji). Wybierając tę opcję musisz mieć przygotowany adres swojego portfela BTC. Jeśli go nie posiadasz możesz skorzystać z naszego DARMOWEGO PORTFELA lub innych sprawdzonych dostawców, których także polecamy. Więcej informacji znajdziesz > TUTAJ <

Ta opcja jest zdecydowanie najszybsza i najwygodniejsza, za to jest też najdroższa. Jeśli więc nie zależy Ci na natychmiastowej transakcji możesz skorzystać z pozostałych rozwiązań.

GOTÓWKA - Prowizja tylko 4%

W naszym serwisie transakcja gotówkowa wcale nie musi oznaczać fizycznego spotkania czy przyjazdu do nas. Równie dobrze my możemy przyjechać do Ciebie lub załatwić sprawę całkowicie zdalnie

U nas (około 10-30 min.)

Jeśli chcesz dokonać zakupu w tradycyjny sposób możesz umówić się z nami > TUTAJ < wybierając w czasie wypełniania zgłoszenia odpowiednią opcję. Na podany adres email wyślemy Ci potwierdzenie zarezerwowanego terminu oraz szczegóły dojazdu na ul. Rawicką w Poznaniu. W razie problemów czy wątpliwości zadzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły.

Wpłatomat (około 10-30 min.)

Jeśli jesteś spoza Poznania być może wygodniejszą dla Ciebie opcją będzie wpłacenie gotówki w dowolnym wpłatomacie bezpośrednio na nasze konto. Wypełniając zgłoszenie, co możesz zrobić > TUTAJ <, wybierz w formularzu opcję wpłatomatu, a my na podany adres email wyślemy Ci szczegóły. Następnie udaj się do wybranego wpłatomatu, skontaktuj się z nami, a wtedy prześlemy Ci kod BLIK, dzięki któremu dokonasz wpłaty na nasze konto. Twoje pieniądze po kilku - kilkudziesięciu minutach zostaną zaksięgowane na nasze konto, po czym zakupimy wybraną kryptowalutę i wyślemy ją do Ciebie.

Wybierając tę metodę odniesiesz wiele korzyści!

Możesz dokonać transakcji kiedy chcesz i gdzie chcesz. Zrobisz to równie anonimowo jak w przypadku spotkania, a całość zajmie Ci tyle samo czasu. Oszczędzisz go jednak na dojazd do nas!

Przekaz pocztowy (od 1-2 dni roboczych)

Jeśli do Poznania masz daleko, a w Twojej okolicy nie znajduje się żaden wpłatomat, możesz udać się na najbliższą pocztę i wpłacić pieniądze na nasze konto przekazem pocztowym. To bezpieczna i wciąż stosowana przez wiele osób metoda dokonywania wpłat na konto bankowe, wiąże się niestety z nieco dłuższym czasem realizacji oraz podaniem na druku danych wpłacającego. Kiedy pieniądze znajdą się na naszym koncie niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.

Aby skorzystać z tej metody zaznacz odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym na stronie, którą znajdziesz > TUTAJ <

Dojazd (od 1 godz. do 2 dni)

Ostatnią z metod rozliczenia gotówkowego jest możliwość dojazdu. jeśli żadna z powyższych metod kupna nie spełnia Twoich oczekiwań, możemy przyjechać do Ciebie. Będzie to krypto z dostawą do domu. Zupełnie jak gorąca pizza :)
Jest to zdecydowanie najwygodniejsza, a zarazem zapewniająca pełną dyskrecję metoda zakupu kryptowalut. Aby z niej skorzystać zaznacz taką opcję w formularzu zgłoszeniowym, który znajdziesz > TUTAJ <, a następnie wybierz dogodny termin i podaj miejsce spotkania. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem terminu. W razie problemów lub wątpliwości zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły.
Dojazd jest usługą płatną ale wnosi tylko 2,5 zł za kilometr, mierzony od ul. Rawickiej w Poznaniu.

PRZELEW BANKOWY - Prowizja tylko 4% (12-24 godz. w dni robocze)

W naszym serwisie możesz też dokonać zakupu bezgotówkowo i bez wychodzenia z domu. To z pewnością bardzo wygodna metoda transakcji, jednak pozbawia Cię anonimowości, ponieważ Twoje konto bankowe jest w pełni zweryfikowane i zawiera wszystkie Twoje dane.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa takiej transakcji, a także by spełnić wymogi prawne, po wybraniu przez Ciebie takiej metody rozliczenia poprosimy Cię o podanie danych właściciela rachunku, z którego dokonywana będzie wpłata oraz przesłania zdjęcia dokumentu tożsamości. Jednak bez obaw, do kwoty 15 000 euro nie obowiązku zgłaszania transakcji odpowiednim organom, dlatego Twoje dane posłużą wyłącznie do weryfikacji.

Aby skorzystać z tej opcji wypełnij formularz, który znajdziesz > TUTAJ <

Karta bankowa, Blik i inne - Prowizja 5%

Już niedługo dodamy kolejne metody płatności takie jak płatność kartą, Blikiem, szybkie przelewy bankowe czy płatności cykliczne.


Metody sprzedaży kryptowalut

W serwisie CHCĘ KRYPTO sprzeda kryptowalut jest bardzo wygodna. Oferujemy Ci aż 6 dogodnych metod transakcji, w tym 5 gotówkowe.

Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży Bitcoina, Ethereum lub Tethera możesz to zrobić w ciągu kilku minut, bezpośrednio na naszej stronie w polu Wymień krypto natychmiast - 24/7. W dodatku gotówkę możesz odebrać w przeszło 100 placówkach rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Pozostałe metody sprzedaży kryptowalut w serwisie CHCĘ KRYPTO:

GOTÓWKA (prowizja od 4 do 4,5%)

W naszym serwisie transakcja gotówkowa wcale nie musi oznaczać fizycznego spotkania czy przyjazdu do nas. Równie dobrze my możemy przyjechać do Ciebie lub załatwić sprawę całkowicie zdalnie.

Bankomat (4% - około 10-30 min.)

Jeśli jesteś spoza Poznania prawdopodobnie najwygodniejszą dla Ciebie opcją będzie wypłacenie gotówki w dowolnym bankomacie w swojej okolicy. Wypełniając zgłoszenie, co możesz zrobić > TUTAJ <, wybierz w formularzu opcję bankomatu, a my na podany adres email wyślemy Ci szczegóły z adresem portfela, na który przelejesz swoje kryptowaluty. Następnie udaj się do wybranego bankomatu, skontaktuj się z nami, a wtedy prześlemy Ci kod BLIK, dzięki któremu wypłacisz swoje pieniądze bez karty.

Wybierając tę metodę odniesiesz wiele korzyści!

Możesz dokonać transakcji kiedy chcesz i gdzie chcesz. Zrobisz to równie anonimowo jak w przypadku spotkania, a całość zajmie Ci tyle samo czasu. Oszczędzisz go jednak na dojazd do nas!

U nas (4% - około 10-30 min.)

Jeśli chcesz dokonać sprzedaży w tradycyjny sposób możesz umówić się z nami > TUTAJ < wybierając w czasie wypełniania zgłoszenia odpowiednią opcję. Na podany adres email wyślemy Ci potwierdzenie zarezerwowanego terminu oraz szczegóły dojazdu na ul. Rawicką w Poznaniu. W razie problemów czy wątpliwości zadzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły.

Przekaz pocztowy (4,5% - od 1-2 dni roboczych)

Jeśli do Poznania masz daleko, a w Twojej okolicy nie znajduje się żaden bankomat, możemy wysłać Ci Twoją gotówkę pod wskazany adres lub na konto bankowe przekazem pocztowym. To bezpieczna i wciąż stosowana przez wiele osób metoda przesyłania pieniędzy, wiąże się niestety z nieco dłuższym czasem realizacji oraz podaniem na druku danych odbiorcy.

Aby skorzystać z tej metody zaznacz odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym na stronie, którą znajdziesz > TUTAJ <

Dojazd (4% - od 1 godz. do 2 dni)

Ostatnią z metod rozliczenia gotówkowego jest możliwość dojazdu. jeśli żadna z powyższych metod przekazania Ci gotówki nie spełnia Twoich oczekiwań, możemy przyjechać do Ciebie.
Jest to zdecydowanie najwygodniejsza, a zarazem zapewniająca pełną dyskrecję metoda sprzedaży kryptowalut. Aby z niej skorzystać zaznacz taką opcję w formularzu zgłoszeniowym, który znajdziesz > TUTAJ <, a następnie wybierz dogodny termin i podaj adres pod który mamy przyjechać. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem terminu spotkania. W razie problemów lub wątpliwości zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły.
Dojazd jest usługą płatną ale wnosi tylko 2,5 zł za kilometr, mierzony od ul. Rawickiej w Poznaniu.

PRZELEW BANKOWY - Prowizja tylko 4% (1-2 dni roboczych)

W naszym serwisie możesz też dokonać sprzedaży bezgotówkowo i bez wychodzenia z domu. To z pewnością bardzo wygodna metoda transakcji, jednak pozbawia Cię anonimowości, ponieważ Twoje konto bankowe jest w pełni zweryfikowane i zawiera wszystkie Twoje dane.

Do kwoty 15 000 euro nie obowiązku zgłaszania transakcji odpowiednim organom, dlatego Twoje dane posłużą wyłącznie do wykonania przelewu.

Aby skorzystać z tej opcji wypełnij formularz, który znajdziesz > TUTAJ <

PAMIĘTAJ!

Przepisy prawa zezwalają na transakcje bez konieczność jej zgłaszania do kwoty 15 000 euro. Powyżej tej kwoty jesteśmy zobowiązani do pobrania danych osobowych i zgłoszenia takiej transakcji do odpowiednich organów. Jeśli więc dokonasz w naszym serwisie transakcji na taką kwotę lub suma ze wszystkich transakcji zgłoszonych z tego samego adresu e-mail i numeru telefonu konieczne będzie pobranie od Ciebie danych z dokumentu tożsamości. Jeśli jednak nie wyrazisz na to zgody, nie będziemy mogli sfinalizować transakcji zgłoszonej przez Ciebie.


.